حضور شرکت صدور احرار شرق در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی کشاورزی شیراز

شرکت صدور احرار شرق با برند خضراء، صاحب فناوری کلات‌های پیشرفته، در “بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی کشاورزی شیراز، نهاده‌ها، تجهیزات گلخانه‌ای و سیستم‌های آبیاری‌” که از 4 الی 7 اردیبهشت ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار شد، حضور داشت.

خضراء در این چهار روز به همراه کارشناسان و متخصصان خود، در این نمایشگاه تخصصی، در سالن حافظ، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان حضور یافت. علاقه‌مندان می‌توانستند برای آشنایی بیشتر با جدیدترین محصولات فناورانه صنعت کشاورزی و بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان خضراء، از این غرفه بازدید کنند. 

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت کشاورزی در فضایی بالغ بر 16 هزار متر مربع از تاریخ چهارم لغایت هفتم اردیبهشت‌ماه از ساعت 15 لغایت 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برگزار شد. در مجموع 250 شرکت توانمند داخلی و خارجی با نمایندگانی از برندهای خارجی شامل کشورهای چین، کره، ژاپن، روسیه، هند، اسپانیا، آلمان، ترکیه و برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس در این نمایشگاه حضور داشتند.

خضراء با تولیدکودهایی بر پایه کلات‌های پیشرفته، به دنبال بهبود بهره‌وری و افزایش تولید در بخش کشاورزی است. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ پیشرفته خود، کودهایی با کیفیت و کارایی بالا تولید می‌کند که می‌تواند نیازهای کشاورزان و سایر فعالان بخش کشاورزی را برآورده کند. 

گالری تصاویر
این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *