دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی با دستاوردهای چشمگیر به کار خود پایان داد.

دهمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی، با حضور پررنگ شرکت‌ها، تولیدکنندگان و فعالان داخلی و بین‌المللی این حوزه، از 12 تا 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این میان، شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق(صاشکو)، به عنوان یکی از پیشگامان تولید محصولات و خدمات کشاورزی مبتنی بر فناوری‌های نوین، حضوری فعال و چشمگیر در این نمایشگاه داشت.

این نمایشگاه که با شعار «تولید ایرانی، رونق کشاورزی و سرافرازی ملی» برپا شده بود، با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و ۳۳ شرکت خارجی از ۶ کشور جهان، به عنوان یکی از بزرگترین رویداد نمایشگاهی بخش کشاورزی ایران شناخته شد و در آن دستاوردهای تولیدکنندگان حوزه کشاورزی، از جمله کود، سم، بذر، ماشین‌آلات کشاورزی و تجهیزات آبیاری، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گزارشی از دستاورد‌های خضراء در دهمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی

خضراء: پیشرو در ارائه راهکارهای نوین در صنعت کشاورزی جهان

شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان مجرب خود و با بهره‌گیری از فناوری‌  «کلات‌ پیشرفته»، در زمینه تولید کودهای کلاته باکیفیت و متناسب با نیازهای روزآمد بخش کشاورزی فعالیت می‌کند. این شرکت با صادرات کودهای تولیدی خود به چند کشور جهان در حال ایجاد پایگاههای جدید توزیع در نقاط مختلف جهان است و با صادرات محصولات دانش بنیان تولیدی خود، در بین 5 شرکت برتر صادرکننده دانش بنیان صادراتی مطرح است.

حضور خضراء در نمایشگاه: فرصتی برای تبادل دانش و تجارب

دهمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی، فرصتی مغتنم برای تبادل دانش و تجارب با دیگر فعالان این حوزه و معرفی بسته بندی های جدید و لوکس این محصولات بود. کارشناسان و متخصصان خضراء در طول این نمایشگاه، ضمن دیدار با عاملین فعال توزیع خضراء از سراسر کشور، میزبان مشتریانی از کشورهای دیگر نیز بود.

استمرار در تولید محصولات با کیفیت بالا و عملکرد عالی علیرغم مشکلات عدیده و سپس صادرات آن به کشورهای مختلف حتی به حوزه آمریکای لاتین، ثمره تلاش خستگی ناپذیر و شبانه‌روزی متخصصین این شرکت دانش بنیان است؛ به نحوی که اخبار نتایج استفاده از این فناوری از شبکه‌های کشورهای دیگر نیز در حال انتشار است. ارتباط با مجامع علمی دنیا، از دیگر ابعاد مهم حضور خضراء در این نمایشگاه بود. این شرکت با برقراری ارتباط با اساتید، محققان و مراکز علمی معتبر در حوزه کشاورزی، به دنبال ایجاد فضای علمی جهت معرفی این تکنولوژی نوین در مجامع و منابع علمی دانشگاهی به استناد مقالات متعدد معتبر داخلی و بین المللی است.

صاشکو همواره متعهد به نوآوری، کیفیت و سودآوری برای مصرف کنندگان و توزیع کنندگان است و با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان خود، در مسیر ارتقای راندمان و پایداری تولید در واحدهای کشاورزی ایران گام برمی‌دارد.

گالری تصاویر
این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *