صفحه اصلي > درباره ما > تاریخچه 

تاریخچه شرکت

شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق، در سال 1382 با هدف دستیابی به فناوری‌های پیشرفته(High Tech)  در تهران تأسیس شد. در سال 1385 این شرکت با دستیابی به فناوری نانو موفق به حضور در این حوزه استراتژیک  گردید و در سال 1388 در حوزه کشاورزی با تولید نسل جدید کودها از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری ایران به عنوان فناور برتر انتخاب شد.

شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق مالک "فناوری کلات های پیشرفته"و تنها تولید کننده ساختارهای طراحی شده بر اساس این تکنولوژی است که این فناوری را در کشورهای ایران (1388)، آمریکا (2012) تحت عنوان"Chelate Compounds"  به نام مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره‌ شرکت به ثبت رسانده است.

در سال 2012 شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق در حوزه کشاورزی با عرضه نانوکودهای خضراء به عضویت رسمی تنها بورس بین المللی علمی تجاری خرید و فروش محصولات نانویی(INSCX)  مستقر در انگلیس درآمد. تنها یک سال پس از این رویداد و نیز به دنبال انتشار اخبار مربوط به این تکنولوژی در سایت رسمی فائو، در سال 2013 از سوی اتحادیه‌ بین المللی اختراعات و نوآوری‌های صنعتی مستقر در سوئیس(IUI)، شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق به عنوان شرکت برتر ایران در حوزه فناوری نانو برگزیده شد.

در سال 2016 به دنبال دعوت رسمی انجمن شیمی آمریکا(ACS)  به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین انجمن علمی جهان، مهندس محمدحسن نظران، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صدور احرارشرق به عضویت این انجمن درآمد. ایشان در سال 2017، در رشته شیمی به عنوان برگزیده نخستین فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران معرفی گردید.

در حال حاضـر این شرکت بر اسـاس اهداف استراتژیک خود و با تکیه بر "فناوری کلات های پیشرفتـه"  کماکان در حوزه‌های مختلف به دنبال تولید ساختار‌ها و نانو ساختار‌های منحصر به فردی است که اثرگذاری حیاتی و گسترده ای بر جوانب گوناگون زندگی بشری دارند.

ایمیل:
تلفن :

info[at]khazra.ir

021-88992123

 


اینستاگرام

آپارات
 
تلگرام    
     

2013 (c) Copyright khazra.ir
All rights reserved. Sodour Ahrar Shargh