صفحه اصلي > اخبار > نتایج شگفت انگیز 


  چاپ        ارسال به دوست

احیای مجدد گلخانه خیار در منطقه شبستر-تبریز

پکیج کودهای کلاته خضراء بار دیگر توانست با دستورالعملی درست گلخانه دار تبریزی را از جمع آوری گلخانه ی خیارش منصرف کند. به گفته ایشان پس از مصرف پکیج کامل کودهای کلاته خضراء بوته های گلخانه اش به طرز شگفت انگیزی شروع به گل دهی و رشد مجدد میوه کرده است.

آقای عیسی شیر احمدی یکی از تولید کنندگان خیار گلخانه‌ای در منطقه شبستر(تبریز) است که به کمک دوستان خود با محصولات شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق آشنا شده و توانسته است با استفاده از پکیج کامل کودهای کلاته خضراء و توصیه کارشناسان شرکت در طی حدودا یک ماه افزایش برداشت پاییزی خود را 5 برابر کند.
آقای شیر احمدی که پیش از این از محصولات خضراء به همراه محصولات شرکت های دیگر استفاده می‌کرده‌اند اینبار فقط با اختصاص مساحت 5/2 هکتار از گلخانه خود به تیمار خضراء توانست در مدت کمتر از دو ماه با استفاده از پکیج کامل محصولات خضراء و توصیه کارشناسان شرکت، کیفیت بار خود را (اندازه و رشد قلمی، خوشمزه شدن میوه و تعداد) افزایش داده و سود دهی بی سابقه ای داشته باشد.

لازم به ذکر است که گلخانه‌ی آقای شیر احمدی در سال جاری با گرمازدگی بی سابقه‌ای در منطقه مواجه بوده است و به همین خاطر تصمیم بر جمع آوری گلخانه‌اش را داشته ولی با استفاده از محصولات شرکت صدور احرار شرق از تصمیم خود صرف نظر کرده و قصد دارد مساحت بیشتری از گلخانه‌اش را به این امر اختصاص دهد.


١٥:٠٠ - 1394/06/11    /    شماره : ٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٤٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/06/14 15:18
0
5
لبخند و نشاط کشاورز در هنگام برداشت محصول، بهترین نشان رضایت از محصولات خضراء است
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ایمیل:
تلفن :

info[at]khazra.ir

021-88992123

 

2013 (c) Copyright khazra.ir
All rights reserved Sodour Ahrar Shargh