صفحه اصلي > تازه ها 


  چاپ        ارسال به دوست

همایش تخصصی کاربرد فناوریهای نوین در گلخانه های هیدروپونیک برگزار شد+فیلم

از این پس باید شاهد تحولی شگرف در حوزه پرورش گل و گیاه به ویژه گلهای شاخه بریده و کشت هیدروپونیک باشیم.

منطقه پاکدشت که در نزدیکی تهران بزرگ به آرامی وسعت گرفته است می رود تا به بزرگترین منطقه گلخانه های هیدروپونیک و خاکی ایران تبدیل شود. آشنایی گلخانه داران این صنعت بزرگ با فناوریهای پیشرفته در حوزه تغذیه گیاهی و جایگزینی آن با مواد شیمیایی و کاهش مصرف سموم از اهداف بزرگ همایش تخصصی کاربرد فناوریهای نوین در گلخانه های هیدروپونیک بود.

حضور بیش از دویست گلخانه دار هیدروپونیک و خاکی در این همایش علمی - تخصصی نشان دهنده پویایی صاحبان این حرفه در منطقه است.

پنل آموزشی و پرسش و پاسخ علمی در این همایش با حضور متخصصین و کارشناسان فنی شرکت صدور احرار شرق گامی دیگر در جهت ایجاد تحول در امر کشت گل و گیاه می باشد.

در این همایش تخصصی که در روز دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ برگزار شد از تازه ترین محصول خضراء رونمایی شد. N.P.K مایع تازه ترین محصولی است که شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با برند خضراء از آن در این همایش پرده برداری کرد.

به گزارش واحد تحقیقات و توسعه این محصول جدید که با اتکا به توان دانشمندان و محققین داخلی تولید شده است گامی بزرگ در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد بود. کاهش قیمت، حفظ کیفیت، سهولت مصرف و حمایت از مصرف کنندگان از مواردی است که واحد تحقیقات و توسعه همواره در پی آن بوده است.

این همایش تخصصی که با قرائت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد با قرائت پیام مدیرعامل محترم شرکت صدور احرار شرق ادامه پیدا کرد.

جوایز و تخفیفات ویژه برای خریداران محصولات خضراء در روز همایش از ابتکارات واحد فروش شرکت، شور عجیبی به پایان این همایش بخشید.

حضور کارشناسان فنی و اعضای محترم واحد تحقیقات و توسعه در این همایش علاوه بر افزایش بار علمی، باب گفتگوهایی تخصصی بین گلخانه داران و کارشناسان را گشود تا شرکت کنندگان بتوانند با ابعاد گسترده این دانش و فناوری آشنا شوند.

حضور خبرنگاران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، گرفتن عکس یادگاری و گپ و گفت دوستانه بر سر میزهای پذیرایی پایان بخش همایش تخصصی کاربرد فناوریهای نوین در گلخانه های هیدروپونیک بود.

 


١٤:١٥ - 1396/05/28    /    شماره : ١٦٧    /    تعداد نمایش : ٢١٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

ایمیل:
تلفن :

info[at]khazra.ir

021-88992123

 


اینستاگرام

آپارات
 
تلگرام    
     

2013 (c) Copyright khazra.ir
All rights reserved. Sodour Ahrar Shargh